PINKNET
  Postcard | Alenka | Core   Přihlásit | Registrace  

Alenka

 Hledání
 Alenčin špión
 Nejpoužívanější
 Ikonka
 O Alence
 Kontakt
 O vyhledávačích
 Česky
 Slovensky
--------
 Přihlásit se
 Zaregistrovat seO Alence (Co vlastně je a není Alenka?)

Alenka je vyhledávací centrála poslední generace. Skrze její rozhraní můžete prohledávat rozličné databáze na Internetu, přičemž její obsluha je snadná a komfortní. Stačí napsat Váš dotaz (např. jedno či více klíčových slov) do vstupního okénka formuláře, vybrat požadovaný vyhledávač či databázi a pak již jen stisknout tlačítko HLEDEJ! Alenka přesměruje Váš dotaz na odpovídající vyhledávač či databázi a Vy dostanete rovnou výsledek. Pokud nebudete dostatečně spokojeni s výsledkem zvoleného vyhledávače, můžete se vrátit zpět na Alenku, zvolit jiný vyhledávač a opět kliknout na odesílací tlačítko.

Alenka sama o sobě (jak je již z předešlého odstavce zřejmé) není vyhledávačem, pouze předává Váš dotaz zvolenému vyhledávači. Výsledek je tudíž stejný jako v případě, kdyby byl dotaz zadán přímo do okénka formuláře na daném vyhledávači. Z principu služby nemůžeme nést žádnou odpovědnost za funkčnost či dostupnost jednotlivých vyhledávačů a služeb, stejně jako nemáme žádnou možnost ovlivnit výsledky vyhledávání a jejich obsah.

Alenka není ani metavyhledávačem, protože nezpracovává a nesumarizuje výsledky několika vyhledávačů. Takové řešení nebylo naším cílem, kromě jiného řada rychlých a kvalitních metavyhledávačů již existuje a samozřejmě je můžete používat prostřednictvím Alenky.

FERSCHMANN s.r.o.
Copyright © 1997–2007 Všechna práva vyhrazena.